U11
Zaterdag 12 mei 2018

REEKS A Trui/broek A REEKS B Trui/Broek B REEKS C Trui/Broek C REEKS D Trui/Broek D
Z. Hombeek 1 blauw-wit/blauw Z. Hombeek 2 blauw-wit/blauw Z. Hombeek 3 blauw-wit/blauw RB Elzestraat rood/wit
FC Zemst SP geel/rood BO Beerzel groen/wit KSC Mechelen 2 wit/blauw KRC Mechelen groen-wit/groen
KCS Machelen bl-wit/blauw-blauw SV Grasheide geel/blauw Boka United zwart/zwart KSC Mechelen 1 wit/blauw
SK Rapid Leest blauw-rood/blauw FCE Kap o/d Bos groen-rood/wit SK Laar groen/wit Bocca Juniors blauw-bord/blauw

U11 – Plaatsing

U11-REEKS A 1×20′ Uitslag
A1-VELD 11:15u A FC Zemst SP - Z. Hombeek 1 0 - 1
A2-VELD 11:15u A KCS Machelen - SK Rapid Leest 1 - 2
B1-VELD 12:15u A Z. Hombeek 1 - KCS Machelen 0 - 4
B2-VELD 12:15u A FC Zemst SP - SK Rapid Leest 0 - 0
A1-VELD 13:15u A SK Rapid Leest - Z. Hombeek 1 5 - 0
A2-VELD 13:15u A KCS Machelen - FC Zemst SP 1 - 4
U11-KLASSEMENT REEKS A Punten Doelpunten
VOOR
Doelpunten
TEGEN
To 1 2 3 To 1 2 3 To 1 2 3
Z. Hombeek 1 3 3 0 0 1 1 0 0 9 0 4 5
FC Zemst Sp 4 0 1 3 4 0 0 4 2 1 0 1
KCS Machelen 3 0 3 0 6 1 4 1 6 2 0 4
SK Rapid Leest 7 3 1 3 7 2 0 5 1 1 0 0
U11-REEKS B 1×20′ Uitslag
A1-VELD 11:45u B BO Beerzel - Z. Hombeek 2 1 - 4
A2-VELD 11:45u B SV Grasheide - FCE Kap o/d Bos 3 - 0
B1-VELD 12:45u B Z. Hombeek 2 - SV Grasheide 1 - 1
B2-VELD 12:45u B BO Beerzel - FCE Kap o/d Bos 0 - 5
A1-VELD 13:45u B FCE Kap o/d Bos - Z. Hombeek 2 2 - 1
A2-VELD 13:45u B SV Grasheide - BO Beerzel 11 - 0
U11-KLASSEMENT REEKS B Punten Doelpunten
VOOR
Doelpunten
TEGEN
To 1 2 3 To 1 2 3 To 1 2 3
Z. Hombeek 2 4 3 1 0 6 4 1 1 4 1 1 2
BO Beerzel 0 0 0 0 1 1 0 0 20 4 5 11
SV Grasheide 7 3 1 3 15 3 1 11 1 0 1 0
FCE Kap o/d Bos 6 0 3 3 7 0 5 2 4 3 0 1
U11-REEKS C 1×20′ Uitslag
B1-VELD 11:15u C KSC Mechelen 2 - Z. Hombeek 3 3 - 1
B2-VELD 11:15u C Boka United - SK Laar 1 - 0
A1-VELD 12:15u C Z. Hombeek 3 - Boka United 0 - 0
A2-VELD 12:15u C KSC Mechelen 2 - SK Laar 3 - 1
B1-VELD 13:15u C SK Laar - Z. Hombeek 3 2 - 5
B2-VELD 13:15u C Boka United - KSC Mechelen 2 0 - 2
U11-KLASSEMENT REEKS C Punten Doelpunten
VOOR
Doelpunten
TEGEN
To 1 2 3 To 1 2 3 To 1 2 3
Z. Hombeek 3 4 0 1 3 6 1 0 5 5 3 0 2
KSC Mechelen 2 9 3 3 3 8 3 3 2 2 1 1 0
Boka United 4 3 1 0 1 1 0 0 2 0 0 2
SK Laar 0 0 0 0 3 0 1 2 9 1 3 5
U11-REEKS D 1×20′ Uitslag
B1-VELD 11:45u D KRC Mechelen - RB Elzestraat 2 - 1
B2-VELD 11:45u D KSC Mechelen 1 - Bocca Juniors 1 - 2
A1-VELD 12:45u D RB Elzestraat - KSC Mechelen 1 0 - 5
A2-VELD 12:45u D KRC Mechelen - Bocca Juniors 2 - 1
B1-VELD 13:45u D Bocca Juniors - RB Elzestraat 2 - 2
B2-VELD 13:45u D KSC Mechelen 1 - KRC Mechelen 2 - 0
U11-KLASSEMENT REEKS D Punten Doelpunten
VOOR
Doelpunten
TEGEN
To 1 2 3 To 1 2 3 To 1 2 3
RB Elzestraat 1 0 0 1 3 1 0 2 9 2 5 2
KRC Mechelen 6 3 3 0 4 2 2 0 4 1 1 2
KSC Mechelen 1 6 0 3 3 8 1 5 2 2 2 0 0
Bocca Juniors 4 3 0 1 5 2 1 2 5 1 2 2

U11 – 2de Ronde – Finales – Eindstand

2de Ronde U11 1x15' (5 pen bij gelijkspel) Uitslag Penalties
A1-VELD 14:30u E SK Rapid Leest - SV Grasheide 0 - 0 2 - 3
A2-VELD 14:30u F KSC Mechelen 2 - KSC Mechelen 1 2 - 0 -
Finales U11 1x15' (5 pen bij gelijkspel) Uitslag Penalties
Plaats 3/4 A2 15:00u SK Rapid Leest - KSC Mechelen1 1 - 1 5 - 6
Plaats 1/2 A1 15:00u SV Grasheide - KSC Mechelen 2 2 - 2 3 - 1
EINDSTAND U11
1ste Plaats SV Grasheide
2de Plaats KSC Mechelen 2
3de Plaats KSC Mechelen 1
4de Plaats SK Rapid Leest