U9
Donderdag 30 mei 2019

REEKS A Trui/broek A REEKS B Trui/broek B REEKS C Trui/broek C REEKS D Trui/broek D
Z. Hombeek 1 blauw-wit/blauw Z. Hombeek 2 blauw-wit/blauw Z. Hombeek 3 blauw-wit/blauw Beersch-Wilrijk paars/wit
KFC Vo Wintam groen-wit/groen KV Bonheiden geel/zwart Schelle Sp geel/blauw KSK Heist wit/blauw
ERC Hoeilaart geel/zwart KFC Hever rood/wit FC Ramsdonk paars/paars KFC Meise groen/zwart
KVV Duffel geel/zwart KFC Muizen geel/groen Vaartlnd Sp Tisselt rood-wit/rood KSC Mechelen wit/blauw

U9 – Plaatsing

U9-REEKS A 1×20′ Uitslag
C1-VELD 14u00 A KFC Vo Wintam - Z. Hombeek 1 2 - 9
C2-VELD 14u00 A ERC Hoeilaart - KVV Duffel 0 - 4
C3-VELD 15u00 A Z. Hombeek 1 - ERC Hoeilaart 4 - 2
D-VELD 15u00 A KFC Vo Wintam - KVV Duffel 3 - 1
C1-VELD 16u00 A KVV Duffel - Z. Hombeek 1 1 - 7
C2-VELD 16u00 A ERC Hoeilaart - KFC Vo Wintam 1 - 5

U9-KLASSEMENT REEKS A Punten Doelpunten
VOOR
Doelpunten
TEGEN
To 1 2 3 To 1 2 3 To 1 2 3
Z. Hombeek 1 9 3 3 3 20 9 4 7 5 2 2 1
KFC Vo Wintam 6 0 3 3 10 2 3 5 11 9 1 1
ERC Hoeilaart 0 0 0 0 3 0 2 1 13 4 4 5
KVV Duffel 3 3 0 0 6 4 1 1 10 0 3 7

U9-REEKS B 1×20′ Uitslag
C1-VELD 14u30 B KV Bonheiden - Z. Hombeek 2 4 - 1
C2-VELD 14u30 B KFC Hever - KFC Muizen 2 - 3
C3-VELD 15u30 B Z. Hombeek 2 - KFC Hever 4 - 4
D-VELD 15u30 B KV Bonheiden - KFC Muizen 5 - 1
C1-VELD 16u30 B KFC Muizen - Z. Hombeek 2 5 - 3
C2-VELD 16u30 B KFC Hever - KV Bonheiden 0 - 4

U9-KLASSEMENT REEKS B Punten Doelpunten
VOOR
Doelpunten
TEGEN
To 1 2 3 To 1 2 3 To 1 2 3
Z. Hombeek 2 1 0 1 0 8 1 4 3 13 4 4 5
KV Bonheiden 9 3 3 3 13 4 5 4 2 1 1 0
KFC Hever 1 0 1 0 6 2 4 0 11 3 4 4
KFC Muizen 6 3 0 3 9 3 1 5 10 2 5 3

U9-REEKS C 1×20′ Uitslag
C3-VELD 14u00 C Schelle Sp - Z. Hombeek 3 7 - 0
D-VELD 14u00 C FC Ramsdonk - Vaartlnd Sp Tisselt 5 - 0
C1-VELD 15u00 C Z. Hombeek 3 - FC Ramsdonk 0 - 8
C2-VELD 15u00 C Schelle Sp - Vaartlnd Sp Tisselt 12 - 1
C3-VELD 16u00 C Vaartlnd Sp Tisselt - Z. Hombeek 3 6 - 2
D-VELD 16u00 C FC Ramsdonk - Schelle Sp 3 - 1

U9-KLASSEMENT REEKS C Punten Doelpunten
VOOR
Doelpunten
TEGEN
To 1 2 3 To 1 2 3 To 1 2 3
Z. Hombeek 3 0 0 0 0 2 0 0 0 21 7 8 6
Schelle Sp 6 3 3 0 20 7 12 1 4 0 1 3
FC Ramsdonk 9 3 3 3 16 5 8 3 1 0 0 1
Vaartlnd Sp Tisselt 3 0 0 3 7 0 1 6 19 5 12 2

U9-REEKS D 1×20′ Uitslag
C3-VELD 14u30 D KSK Heist - Beersch-Wilrijk 2 - 2
D-VELD 14u30 D KFC Meise - KSC Mechelen 0 - 4
C1-VELD 15u30 D Beersch-Wilrijk - KFC Meise 8 - 3
C2-VELD 15u30 D KSK Heist - KSC Mechelen 3 - 3
C3-VELD 16u30 D KSC Mechelen - Beersch-Wilrijk 3 - 3
D-VELD 16u30 D KFC Meise - KSK Heist 1 - 1

U9-KLASSEMENT REEKS D Punten Doelpunten
VOOR
Doelpunten
TEGEN
To 1 2 3 To 1 2 3 To 1 2 3
Beersch-Wilrijk 5 1 3 1 13 2 8 3 8 2 3 3
KSK Heist 3 1 1 1 6 2 3 1 6 2 3 1
KFC Meise 1 0 0 1 4 0 3 1 13 4 8 1
KSC Mechelen 5 3 1 1 10 4 3 3 6 0 3 3

U9 – 2de Ronde – Finales en Eindstand

2de Ronde U9 1x15' (5 pen bij gelijkspel) Uitslag Penalties
C1-VELD 17u30 E Z. Hombeek 1 - KV Bonheiden 3 - 2 -
D-VELD 17u30 F FC Ramsdonk - Beersch-Wilrijk 2 - 1 -

Finales U9 1x15' (5 pen bij gelijkspel) Uitslag Penalties
Plaats 3/4 D 18u00 KV Bonheiden - Beersch-Wilrijk 7 - 1 -
Plaats 1/2 C1 18u00 Z. Hombeek 1 - FC Ramsdonk 1 - 1 5 - 4

EINDSTAND U9
1ste Plaats Z. Hombeek 1
2de Plaats FC Ramsdonk
3de Plaats KV Bonheiden
4de Plaats Beersch-Wilrijk